Bursa Sohbet

Bursalılar için açmış olduğumuz Bursa Sohbet makalemizde Bursa Türkiye'nin dördüncü büyük şehri Bursalıların Sohbet etmesi için kurduğumuz odalarımızda sizleri de odalarımıza bekleriz. Bursa hem doğal güzellikleri tarihi yapıları hem de ulaşım kolaylığı sayesinde gezilecek bir yer olmasıyla beraber, Osmanlı İmparatorluğunun ilk Başkenti olmasıyla gezilecek yerler hakkında da ipucu vermektedir,Bursa'da yüzyıllık camileri,hanları,hamamları,sokakları tarih kokan köyleri Bursa'ya gelen misafirleri ağırlamaktadır. Bursa ayrıca en önemli sanayi şehridir,otomotiv,tekstil,makine öncelikli gelen sektörlerdir,gezilecek o kadar yeri var ki.

Bursa Sohbet Adına Bursadan Anlatım Yaptık

Bursa'yı nasıl anlatsam nasıl yazsam sizlere mesela Cumalı kızık incir,kestane ve ceviz ağaçlarıyla çevrili bol oksijenli tarihi yapıların olduğu dizilerin ve sinema filmlerinin çekildiği bir mekandır. Mudanyamız hele şehir merkezimize de yakın bir yer olmakla beraber denize karşı balık yemek çay kahve içmek dostlarla bol sohbet edileceği bir mekandır. Mudanya'nın ilçesi olan Trilyemiz'de var temiz havası denizi çay bahçeleri,balıkçı lokantaları,dar sokakları huzur veren bir yerdir muhakkak gidilip görülecek cennet harikasıdır,ayrıca Kumla,Gemlik,Kurşunlu sahillerini de es geçmemeliyiz.

Bursa'nın başka bir özelliği de Uludağ'ın eşsiz manzarasıyla birlikte hem kışın hem yazın bir çok aktivitesini yer aldığı bir alandır,birde en meşhur İskender kebabımızı söyleyemeden geçemeyeceğim lezzeti harika kısaca Bursa'yı anlatmakla bitmez yaşamak lazım o kadar tarih kokan yerleri var ki anlatmakla bitmez yeşili ve maviliği birleştiren şehir, herkesin bir gün Bursa mızı görmesi dileğiyle.

Kalbim.org olarak siz Chat Odalarımızda kalın iyi sohbetler dileriz. Bursali bir hemşerinle yalnız başına sohbet etmek ve hoş bir vakit geçirmek istiyorsan mutlaka bir kere olsun sitemizi ziyaret etmeniz ygerek hiç bir ücret ve üyelik taleb edilmiyor herşey burada ücretsiz ve üyeliksiz olarak hit konumunda 7/24 saat boyunca bedava hizmet verilmektedir.