Giresun Sohbet

yorum yok
206 okuma

Giresun Sohbet Odaları

Bir Şehir Kurmuşlar, Adını Giresun Koymuşlar

1500`lü yıllarda Osmanlı tahrir defterlerinde Vileyet-i Çepni olarak yer almakta olan Giresun, 1920 yılına kadar Trabzon`a bağlı bir ilçe iken, 1923 yılında il olmuş, 81 vilâyetimizin arasında yer almıştır. Fındığı ile tanınan ilimiz, Karadeniz bölgesinde yer almakta, toplamda 16 ilçesi bulunmaktadır. Derin bir tarihe ev sahipliği yapmış olan şehrimizin günümüz nüfusu 444.467 olarak kayıtlara geçmiştir. Karadeniz`in gözdesi olan şehrimize, özel bir oda açarak sizleri tek bir mecrada birleştirip gönlünüzce eğlenmeniz için hizmet sunmaktayız.

Dağları şehir ile iç içe olan, bahçeleri ile yeşili temsil eden, kalesi müdaafa eden, yaylarının mis kokusunu gökyüzünün yağmurundan alan, kemençenin diyarı, fındığın ve kirazın ana vatani olan nadide şehrimiz, bambaşka bir güzelliğe sahip olup, tarihinde nice Çepni ( bir Türk kavmi ) kahramanlar, Osmanlar barındıran güzide şehrimiz Giresun. Her alanda kendini geliştiren ilimiz için, gelişmiş bir teknoloji ile hazırladığımız odalarımız da, keyif dolu saatler geçirecek, aldığınız haz ve mutlulukla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Giresun Chat Kolay Arkadaşlığın Yolu Buradan Geçer.

Dünya geneli insanların en ihtiyaç duyduğu şey karşılıklı olan konuşmalardır. Özellikle biz Türkler muhabbet etmeyi, istişarelerde bulunmayı seven bir milletiz. Eskilerde olan komşu, kapı önü muhabbetler artık gelişen ve yaygınlaşan internet sayesinde yerini Sohbet Siteleri`ne bırakmıştır. Bu internet odaları sayesinde sadece bulunduğumuz mekana bağlı kalmadan bir çok şehirden, hatta her ülkeden kendimize yakın derece arkadaşlar edinerek farklı kriterlerde insan türleriyle tanışıp daha çok kişi tanıma şansı elde ediyoruz.

Kolay arkadaşlık denilince en uygun mecra sosyal medya olarak akla gelmektedir. Artık her bireyin kullandığı bir sosyal medya hesabı bulunmakta olup bu hesaplar üzerinden iletişime geçilerek, farklı alanlarda arkadaş edinme faaliyeti gösterilmektedir. Bu odaların bizlere avantajı ise, şehirlere özel olmasıdır Giresun da bulunanlar, aracılığımız sayesinde bulundukları il den bir çok hemşehrisi ile aynı ortamda bulunarak bir birlerine yarenlik edecekler, bir çok Giresunlu ile hasbi hal de bulunup yepyeni arkadaşlıkların temelini Giresun’a özel olan odalarımızda atacaklar.

Giresun’un Favori Sunucusu.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kalbim Sohbet Odaları Kayserilere özel açmış olduğu kayseri sohbet odalarına ...

Sohbete Bağlan

Xat Sohbet Siteleri ile sohbet etmeye var mısınız sitemiz üzerinde Xat ...

Arkadaş bul arkadaşlık kurmak için sohbet edin muhabbet ortamında kendinize ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?